Sonsuz iletişim, herkese

Menü
/
Voip Hizmetleri

Voip Hizmetleri

Türkiye'de alternatif bir servis sağlayıcı olmak,bireysel ve kurumsal firmaları internete bağlamak ve dünyayla tanıştırmak amacıyla kurulan GOONET, bugün kurumsal ve bireysel hizmetleriyle sektörde öncü rol oynayan, müşterilerine bugünün ve geleceğin iletişim teknolojilerini sunan, iletişim ve eğlence şirketidir. İletişim teknolojilerini temel bileşeni olan internet ve televizyon birlikte sahiplenen GOONET eğitim, eğlence, iletişim, güvenlik ve işletmelere özel ürünleriyle Türkiye'nin tüm iletişim ihtiyaçlarını karşılamaktadır. Şirketin ürün portföyünde başta ADSL/VDSL2/GHDSL/Metro Ethernet internet erişimi, WiFi kablosuz internet erişimi hizmeti hizmetleri bulunmaktadır. Sinema ve televizyonu taşınabilir hale getiren GOOTV Web ve ev ortamında TV ekranından ulaşılabilen IPTV hizmeti müşterilerine sunulmaktadır.

İnternet erişim hizmetlerinin yanı sıra GOONET'in katma değerli servisleri arasında milyonlarca şarkıyı ücretsiz dinleme imkanı sunan GOONET Müzik, online oyun platformu GOONET Güvenlik kapsamında güvenli internet için birçok ürün ve hizmeti kullanıcılarına sunmaktadır. GOONET İşyerim Paketleri ile de işletmelerin ihtiyaçlarına özel ürün ve servisler geliştirmektedir.

Tek faturada; internet, TV, sabit ve mobil ses hizmetlerini müşterilerine sunan GOONET, Türkiye'de bir "ilk"i daha gerçekleştirerek "dörtlü servis" dönemini başlatan ilk iletişim ve eğlence şirketi olma kimliği kazanmıştır.