Sonsuz iletişim, herkese

Menü
/
Sunucu Barındırma

Sunucu Barındırma

GOONET DATA CENTER

Yüksek kapasiteli veya tamamen ihtiyaçlar doğrultusunda özelleştirme içeren sunucu barındırma projeleri, GOONET'nin "Veri Merkezi" hizmetleri dahilinde karşılanır. Kafes ve kabin kiralama, çoklu sunucu kiralama ve barındırma gibi hizmetler, veri merkezi hizmetlerine dahil olup GOONET ekiplerince projelendirilir ve yürütülür.

Veri merkezi hizmetleri ve altyapımız ile ilgili daha detaylı bilgi almak için www.goonet.com.tr web sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

GOONET SERVERS & CLOUD

Fiziksel sunucu kiralama (Dedicated Server) hizmetleri özellikle paylaşımlı web hosting servislerinin yeterli olmadığı yüksek kapasitelerdeki web ihtiyaçları, özel web yayıncılığı gibi spesifik barındırma ihtiyaçlarına hitap eder. Sunucu kiralama hizmetlerinde donanımlara ait fiziksel riskin tamamı GOONET tarafından üstlenilir. Bulut (Cloud) hizmetlerinde kendi sunucu platformunuzu oluştururken, teknik altyapınız ile ilgili herhangi bir yatırım yapmanız ya da insan gücü istihdam etmeniz gerekmez. Platformunuzun bulunduğu sanallaştırma ve ağ hizmetleri GOONET tarafından sağlanır. Böylece sunucu kurulumu ve hizmet sürekliliği için harcadığınız süreyi azaltabilir, hızlı bir şekilde sunucu ihtiyaçlarınızı karşılayabilir, ya da işinize yaramayan sunucuları iptal edebilirsiniz. Fiziksel ve sanal sunucu kiralama hizmetlerimizle ile ilgili daha detaylı bilgi almak için www.goonet.com.tr web sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.